Okolica

Okolica bliska

Przystanek Roztocze położony jest na dużej hektarowej działce razem z naszym domem rodzinnym. Przy domkach usypaliśmy mini plaże z leżakami i oświetleniem girlandami na dłuższe wieczory, a obok między drzewami skryliśmy balię z jacuzzi idealną na rozgrzanie w zimowe, długie wieczory.

Po drugiej stronie plaży postawiliśmy zamykane na klucz boxy na rowery czy inny sprzęt sportowy. 

Możecie u nas także rozpalić grilla przy domku lub ognisko w miejscu ogniskowym, obok domków. Miejsca u nas jest dużo!

Okolica dalsza

Domki znajdują się w malutkiej miejscowości Rybnica 2h jazdy od Lublina i Rzeszowa, 3h jazdy od Krakowa i Warszawy. Ot tak pośrodku. 

Sama miejscowość leży w otulinie bajkowego sosnowego lasu, pełnego jagód i grzybów. 50m od domków płynie wartka rzeka Potok Łosiniecki, na której znajduje się drewniany, stary młyn wodny, niestety już niedziałający. Wchodząc do pobliskiego lasu, pieszo, spacerkiem (ok. 1,5km) można dojść do Rezerwatu Szumy na Tanwi, wodospadu na rzece Jeleń oraz na zakupy do Suśca, albo przyłączyć się do któregoś ze szlaku by kontynuować wędrówkę leśną ścieżką. 

W promieniu 10km znajdziecie kilka pięknych zbiorników kąpielowych oraz takich idealnych do wędkowania. Można tam wypożyczyć sprzęt wędkarski oraz wodny.

Można także udać się na wycieczkę rowerową naszymi ścieżkami rowerowymi, których tu nie brakuje np. Green Velo. 

Pamiętajcie że znajdujemy się w samym środku Puszczy Solskiej, na skraju lasu i zasieg telefoniczny może nas czasami zawodzić. 

KONTAKT

PRZYSTANEK ROZTOCZE
Firma Natalia Rebizant
NIP 921-195-75-67