Menu Zamknij

BLOG

Pierwszy konkretny wpis- od nas, dla Was :)

Witajcie!

Rozpoczęliśmy wynajmowanie naszego nowego domku, goście pomału się pojawiają. Dziękujemy za zaufanie 😉 Staramy się pełną mocą rozwijać się w dobrą stronę i być dla Waszego odpoczynku idealnym rozwiązaniem.

A teraz może coś o nas 😉

Jesteśmy małżeństwem z niewielkim stażem ( dopiero roczek 😉 ), ale ze sporym doświadczeniem w byciu razem ( to już z 10 lat będzie 😉 ). Mamy w zasadzie wspólne zainteresowanie i zawód: budownictwo, a także wspólną miłość, nasze miejsce na świecie, mała wioska w której mieszkamy – Rybnica. I właśnie z tych dwóch rzeczy zrodziła się w nas potrzeba inwestycji, potrzeba rozwoju i stworzenia czegoś fajnego, gdzie nie tylko my, ale i inni będą mogli odpoczywać i cieszyć się wspaniałościami roztoczańskiej natury.

Tak właśnie został wymyślony Przystanek Roztocze <3

Pewnie się zastanawiacie skąd ta nazwa? Nasza miejscowość jest malutka, a co małe jest piękne 😉 Żartujemy, że jest u nas 10 domków, w tym 5 zamieszkałych 😛 Ale mimo wszystko mamy swój leciwy przystanek PKS przy głównej drodze na „Szumy”.  I na tym przystanku właśnie, zmęczeni turyści odpoczywają, przeczekują deszcze, zatrzymują się na chwilkę tak po prostu. My chcieliśmy, żeby nasze miejsce było dla Was właśnie takim „przystankiem”. Odpoczynkiem od zgiełku i zmęczenia miastem,  takim parasolem przy deszczu problemów, żeby przyjechać, zresetować się i podejść do swoich spraw pod zupełnie innym kątem, takim Roztoczańskim, naturalnym i spokojnym.

Nasza miejscówka przystankowa, cały czas się rozwija 🙂 Śmiejemy się, że pracujemy na kilka etatów, ale jak widzimy efekty, to nabieramy kolejnych sił i działamy dalej!  Na chwilę obecną, jak na pewno zauważyliście, w ciągu kilku miesięcy daliśmy radę z wielką pomocą nam najbliższych osób, wybudować sporej wielkości domek drewniany z kominkiem i salonem z duuużymi szklanymi drzwiami <3 oraz balię ogrodową podgrzewaną z jacuzzi i nastrojowym oświetleniem. Całość oczywiście jest do wynajęcia dla naszych potencjalnych Gości 🙂 My osobiście dwoimy się i troimy aby umilić Wam pobyt, albo spokojem, albo jak ktoś woli organizacją czasu wolnego 🙂

Mamy plan ambitny, aby wrzucać, w miarę możliwości często, artykuły o całym naszym przedsięwzięciu.  Wbrew pozorom jest to ciężka, ale niesamowita przygoda. Poza tym, oczywiście artykuły o pięknym Roztoczu, w którym się zatraciliśmy bez pamięci <3

Do następnego 🙂

Domek drewniany
Przystanek Roztocze- nasz drewniany domek 

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *